Yetişkinler İçin Ergen Rehberi

Ergen Davranışlarını Deşifre Etmek, Sarsılmaz Güven Oluşturmak
ve Saygın Bir İnsan Yetiştirmek

Josh Shipp

Ergen bir çocuğunuz var ve zorlanıyorsunuz. Haklısınız, bazen gerçekten çekilmez oluyorlar 🙂 Ama unutmayın, bu ilişkide yetişkin olan sizsiniz. Çocuğunuzla ilişkiniz, onun geleceği, kişiliği ve yaşamı için çabalarsanız fark yaratacağınızı biliyorsunuz.

Peki bunun için yeterince donanımlı mısınız?

Çocuğunuzun kendi sorumluluklarını alması, yetişkinliğe giden yolda bağımsızlığa kavuşması için ne yapabilirsiniz? Teknolojiyle ilişkisi, uyuşturucu, seks, seksting, ölüm gibi zor konularda nasıl konuşacağınızı biliyor musunuz? İşte bu kitapla, bir ergenin duygusal ve düşünsel anlamda yaşama en iyi şekilde hazırlanması için neyi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ergen sorunlarında uzmanlaşan ve küresel çapta ün kazanan Josh Shipp, Yetişkinler İçin Ergen Rehberi’nde size ışık tutacak stratejileri araştırma sonuçlarıyla, örnek durum ve diyaloglarla, akıcı ve kolay anlaşılır bir dille anlatıyor. Ergenliğin korkuyla beklenen bir çatışma dönemi olmadığını, aksine türlü kazanımlarla barış içinde geçirilebilecek bir keyif dönemi olduğunu göreceksiniz.

Aganta Kitap • İngilizceden çeviren Tülin Er • Kapak Tane Mavitan • 312 s. • 13,6*21 cm
Nisan 2021 • ISBN 978-605-70076-2-9

Satın alabileceğiniz yerler
Basılı: idefix, D&R
E-kitap

Önizleme

Satın Al